nedeľa 26. januára 2014

#Such A Normal Saturday

I was calling  with my old friend. She reminded me old times , when I was sporty girl , I wore t-shirts  with infantile pictures and baggy jeans. Now is everything so different. But I'm still same retarded  and crazy ..unfortunately. I have finally normal teeth , my hair are longer , my eyes are more penetrating and I have more self confidence (Sorry I cant give recipe for it , I don't know from where I have it) . Lot of things change mainly in last time. I feel better. I'm so grateful for it! 

And this all is a reason , why I bought this sweatshirt .Moreover that it was practically for free and in the shop they didn't have different size than XL. Immediately as I came back from Austria I called to Zuzana and we took few photos .We almost froze to death.My knees was  trembling  even three hours after that. But what I wouldn't do for you. Have a nice weekend <3
______________________________________________________________


Volala som s mojou starou kamoškou . Pripomenula mi staré časy , keď som bola strašne sporty  girl nosila som tričká s potlačou a voľné džínsy. Teraz je všetko inak. Tak nejak som vyrástla. Aj tak som však stále rovnako retardovaná. Mám konečne normálne zuby, moje vlasy sú dlhšie , oči prenikavejšie , mám viac sebavedomia (recept naň si nepýtajte neviem odkiaľ prišlo). Veľa vecí sa zmenilo hlavne v poslednom čase. Cítim sa lepšie. A som za to neskutočne vďačná. 

A toto všetko je aj dôvodom prečo som si kúpila túto mikinu. Okrem toho , že bola prakticky zadarmo a inú veľkosť ako XL nemali. Hneď ako som sa vrátila z Rakúska musela som zavolať na pomoc Zuzanu a vyfotiť pár fotiek . Skoro sme umrzli. Kolená sa mi triasli ešte aj 3 hodiny po fotení. Ale čo by som pre vás nespravila. Majte krásny víkend ! <3Fotka: Bola mi zima. Ale Zuzka je mega odvážna a prežili sme to !

Photos : Zuzana
Article : ElaMitch

©  ElaMitch


6 komentárov: